Mažeikiškiams įtarimų sukėlė vairuotojo manevrai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienio vakarą Sodų gatvėje mažeikiškiai policijos pareigūnai sulaikė neblaivų vairuotoją, jam pradėtas ikiteisminis tyrimas.

});

Pirmadienį, apie penktą valandą vakaro, žmonės pastebėjo, kad Sodų gatvės automobilių stovėjimo aikštelėje pirmyn ir atgal manevruoja automobilis BMW 525 – vairuotojas negali išvažiuoti iš aikštelės. Įtarę, kad jis gali būti neblaivus, žmonės pranešė policijai. Įtarimai pasitvirtino – 33-ejų metų vairuotojui policijos pareigūnai nustatė dviejų promilių girtumą.

Tai jau trečias vairuotojas mūsų rajone, kuriam dėl girtumo, didesnio nei 1,5 promilės, vasarį pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sausio mėnesį pareigūnai sulaikė vieną pažeidėją. Praėjusių metų sausį buvo sulaikyti aštuoni tokie vairuotojai, vasarį – vienas.

Už šį nusižengimą vairuotojui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienų metų, vairuotojo pažymėjimo netekimas ilgesniam laikui, galimas transporto priemonės konfiskavimas.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto