Mažeikiškio vežami narkotikai kalinių nepasiekė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Marijampolėje buvo sulaikyti trys asmenys, gabenę labai didelį kiekį, kaip įtariama, narkotinių ir psichotropinių medžiagų. Tarp jų – vienas mažeikiškis, kurio vaidmuo šioje grupėje paaiškės ikiteisminio tyrimo metu.

});

Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnų bendros operacijos metu Marijampolėje sustabdytas automobilis „Mercedes Benz“, kurį vairavo Mažeikių miesto gyventojas, keleiviais čia taip pat vyko du asmenys. 

Lietuvos kalėjimų tarnyba informavo, kad, patikrinus šio automobilio vidų, jame buvo rasti paslėpti trys paketai su galimai labai dideliu kiekiu narkotinių ar psichotropinių medžiagų – apie 250 gramų šviesių miltelių, kaip įtariama, psichotropinės medžiagos, apie 150 gramų augalinės kilmės, kaip įtariama, narkotinės medžiagos.

Įtariama, kad šios medžiagos buvo skirtos Marijampolės kalėjimo nuteistiesiems. Tokios siuntos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto