Mažeikiškių prašymą dėl viešo intereso gynimo prokuratūra atmetė

Autorės nuotr.

Mūsų rajone atnaujinta beveik šimtas daugiabučių gyvenamųjų namų. Mažeikiškiai
pageidauja renovacijos, tačiau ne visada lieka patenkinti jos kokybe.

});

Ventos g. 73-iojo namo gyventojai, nepatenkinti atnaujinimo rezultatais bei administratoriaus atstovavimu jų interesams, kreipėsi į prokuratūrą. Jie įsitikinę, kad, renovuojant daugiabutį namą, jį administruojanti bendrovė „Admituras“ nepakankamai gynė gyventojų interesus, ir kreipėsi į prokuratūrą.
Šiaulių apygardos prokuratūra, įvertinusi turimą informaciją ir dokumentus, nusprendė nepradėti tyrimo dėl viešo intereso gynimo.

Negailėjo kritikos

Šiais metais atlikus Ventos g. 73-iojo namo renovaciją ir atidavus jį vertinti Valstybinei statybos inspekcijai, daugiabučio administratorės – bendrovės „Admituras“ atstovai sukvietė gyventojus į susirinkimą, norėdami informuoti apie užbaigtus darbus ir apie mokėjimo už renovaciją pradžią.

Susirinkime dalyvavę namo gyventojai negailėjo kritikos dėl rangovų padaryto broko, rodė nuotraukas su, jų manymu, netinkamai atliktais darbais ir reikalavo, kad brokas būtų ištaisytas.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto