Mažeikių jaunieji šauliai nenusileido suaugusiesiems

Asmeninio archyvo nuotr.

Žemaitijos 8-osios rinktinės Mažeikių 1-osios kuopos jaunieji šauliai dalyvavo Vakarų Lietuvos ,,Kęstučio ir Žemaitijos apygardos partizanų kovų ir pergalių keliais“ organizuotame pėsčiųjų žygyje. Į jį įsijungė Kalnėnų, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio, Sodų pagrindinių mokyklų bei Gabijos gimnazijos jaunieji šauliai ir jų būrių vadai.

Nustebino vyresniuosius

Asociacijos ,,Gargždų jungtinės pajėgos“ organizuotame žygyje iš Mažeikių dalyvavo per 40 šaulių – tai buvo pati gausiausia komanda.
„Buvome vieninteliai jaunieji šauliai, dalyvavę kartu su suaugusiais. Mūsų kuopos vaikinai ir merginos rikiuotėje išsiskyrė savo šauliškomis skanduotėmis, žygio metu pasirodė kaip tikri kariai ir nustebino į žygį susirinkusius patirtį turinčius šaulius“, – įspūdžiais dalijosi Kalnėnų bei Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinių mokyklų jaunųjų šaulių vadas Stasys Pauliukas.
Žygis, kurio trasa nusitęsė per 20 kilometrų, buvo skirtas pagerbti ir paminėti Kęstučio ir Žemaičių apygardos partizanų kovas, jų žūties vietas, tad prie paminklinių akmenų, kryžių, partizanų žūties vietose jie pagerbti Tylos minutėmis.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto