Mažeikių PGT surengė salės futbolo turnyrą

Šiaulių PGV ugniagesiai gelbėtojai Viekšniuose susibūrė ne darbui, o futbolui.
Nuotr. iš Mažeikių PGT archyvo

Ugniagesiai gelbėtojai ne tik dirba, bet ir aktyviai leidžia laisvalaikį. Ketvirtadienį Viekšnių gimnazijos sporto salėje Mažeikių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (PGT) surengė Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) tarnybų pareigūnų salės futbolo turnyrą.

});

„Šiaulių priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje nusprendėme, kad reikia atgaivinti bendruomeninius renginius, kur šiai valdybai priklausantys pareigūnai galėtų kartu praleisti laisvalaikį, o ne vien tik susitiktų nelaimių vietoje. Kiekviena valdybai priklausanti tarnyba apsiėmė surengti bent kokį sportinį renginį, mes, kadangi Viekšniai turi tokią puikią salę, pasižadėjome suburti salės futbolininkus ir tai įvykdėme. Azarto ir emocijų turnyre netrūko, bet mums patiems laimės pritrūko – pirmosiose dvejose rungtynėse nusileidome minimaliais rezultatais 0:1 ir 1:2, vėliau šventėme pergales ir užėmėme trečią vietą“, – apie turnyrą kalbėjo Mažeikių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto