Mažeikių senjorai rungėsi boulingo turnyre

 

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmadienį akcijos „Sušildykim sielas“ organizatoriai Mažeikių senjorams surengė boulingo varžybas, kuriose dalyvavo keturios komandos.


Paskutinis renginys

Trečią kartą vykęs senjorų boulingo turnyras – paskutinis akcijos „Sušildykim sielas“ renginys, tradiciškai organizuojamas per Tris Karalius. 
Į pramogų centrą „Boulingo takas“ susirinko nemenkas būrys Mažeikių senjorų: vieni atėjo išmėginti jėgas boulingo varžybose, kiti atlydėjo savo draugus ir tapo palaikymo komandomis.


Varžėsi dvi valandas

Šį kartą senjorai sudarė keturias komandas po septynis žaidėjus: „Jėga“, „Kibirkštis“, „Rugiagėlė“ ir „Žuvėdra“.
Išsirinkę savo komandų kapitonus ir žaidimo takus, senjorai iš pradžių padarė apšilimą, o po to prasidėjo įtemptos varžybos. Aistros su boulingo kamuoliais nerimo per dvi valandas.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą laimėjo „Jėga“, kurioje daugiausiai – „Bočių“ Mažeikių skyriaus atstovų.


Prizininkai apdovanoti

Kadangi komandas daugiausiai sudarė moterys, joms skirtos dvi vietos, vyrams – tik viena. 
Iš vyrų taikliausias buvo „Žuvėdros“ komandos žaidėjas Liudvikas Vasiliauskas, iš moterų sėkmingiausiai kamuolį rideno „Rugiagėlių“ žaidėja Janina, antroji vieta atiteko vienodai taškų surinkusioms Leonorai Bagdonienei iš „Kibirkšties“ bei Vaidai Paulikienei iš „Rugiagėlių“ komandų.
Visi prizininkai apdovanoti bendrovės „ORLEN Lietuva“ prizais, „Boulingo takas“ senjorus vaišino kava ir arbata.

7 Atsakymai į “Mažeikių senjorai rungėsi boulingo turnyre”

 1. Dd parašė:

  Kokie jau čia SENUKAI ???? Niekaip nesuprantu,jei žmogui virš 55-60 ,tai reiškia jau yra nurašytas senukas. Keiskit pažiūras pagaliau,mielieji !!!

 2. To Edmis parašė:

  Jaunuoli, gal pirma palenktyniauk su tais „nevykeliais“!.Ar neatrodo paciam, kad tavo vaikai gali dar nemandagesnius Zodzius Paciam „padovanoti)))

 3. AS parašė:

  Tai Pundzius nieko nelaimejo,dirbai MSV buvai nevykelis,toks ir likai

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Maladiec senukai!!! Ko nedarete jaunysteje,tai nors senatveje gavote sansa…

 5. Edmis parašė:

  Visada viskuo nepatenkinti, kreipiuosi i jus – paskaitykite savo komentarus ir suprasite, kad esate provincialus ir apgailetini nevykeliai.

 6. ziuzė parašė:

  kas čia per titulai iš Ispanijos,- senjorai, o kodėl ne sinjorai itališkai, prisigalvoja nesamonių,- senjorai, o gal bajorai, bet ne, kodėl leidžia pensininkai iš Jų dergtis?

 7. chm parašė:

  nu ir sekasi tiems senukams, kodėl jaunimui tokių varžybų niekas neorganizuoja? Iš kur gauti tiek babkių, kad į boulingą nueitume? Tad geriau į gatvę ir kokiai bobutei už tašės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto