Mažeikių TAU pakvietė į parodą

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienį Mažeikių trečiojo amžiaus universitetas (TAU) mažeikiškius pakvietė į dvi dienas vyksiančią savo organizacijos narių darbų parodą. „Mūsų meilė – mūsų namuose“ pavadintoje ekspozicijoje demonstruojami įvairūs darbai, kuriuos kūrė per dvidešimt autorių.

Paroda – viena iš Mažeikiuose vykstančios akcijos „Sušildykim sielas“ dalių. Mažeikių TAU rektorė Ona Venslovienė pasakojo, kad parodą prieš Kalėdas universiteto lankytojai rengia jau ne pirmus metus, tad ji tampa tradicine. Čia eksponuojami įvairia technika, iš įvairiausių medžiagų padaryti darbai, tiesiogine prasme galintys sušildyti žmones, papuošti jų namus, tinkantys buityje.
„Labai daug darbų: ir mezginiai, ir siuviniai, paveikslai, dirbiniai iš molio – viską sunku išvardinti, reikia pamatyti. Darbus mūsų universiteto lankytojai sunešė labai noriai, nesitikėjau, kad jų bus tokia gausybė. Kai kas iš eksponatų po parodos atiteks vaikų ir senelių namuose gyvenantiems žmonėms“, – teigė O. Venslovienė.
Mažeikių bendruomeninės pagalbos vaikams centrui bei Plinkšių globos namuose gyvenantiems senoliams TAU padovanos apie 40 porų pirštinių ir kojinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto