„MAŽO KIŠKIO“ ŠARŽO KONKURSAS

konkursas „MAŽO  KIŠKIO“ ŠARŽO  KONKURSAS

Laikraštis „Santarvė“ skelbia „Mažo kiškio“ šaržo konkursą ir kviečia visus, mėgstančius šį žanrą, piešti ir dalyvauti jame. Jums tik reikia truputėlio laiko ir išmonės vizualizuojant šį naują laikraščio personažą.

Mažas kiškis – kas jis?

Mažas kiškis – laikraščio personažas (nuo žodžio mažeikiškis).

Jis suvokiamas kaip anoniminis skaitytojas, stebėtojas. Mažas kiškis – mažeikiškio atitikmuo.

Jo portretas – kaip animacinio personažo, gyvūnas su žmogaus drabužiais ir atributais. Gali būti akiniai, rašiklis, didinamasis stiklas – mat Mažas kiškis į viską žiūri kritiškai, nepatikliai, analizuoja, šaiposi…

Būtų puiku, jei turėtume kelis Mažo kiškio portretus: nustebęs, išsigandęs, linksmas, piktas ir t. t. Tas pats piešinių personažas, tik nuotaikos skirtingos.

Redakcijos darbuotojai išrinks tris labiausiai patikusius šaržus. Jų autoriams atiteks trys dovanų kuponai kanceliarinėms prekėms įsigyti, o vienam iš jų redakcija suteiks galimybę pasirašyti autorinių darbų sutartį dėl šaržų kūrimo.

Reikalavimai:

  • Reikia pateikti tris spalvotus šaržus su šiomis emocijomis: nustebęs, linksmas, piktas.

  • Vienas šaržas pateikiamas ant A4 formato lapo.

  • Nesulankstytus šaržus pristatyti arba atsiųsti paštu adresu: UAB „Santarvės laikraštis“, V. Burbos g. 6, 89218 Mažeikiai.

  • Antroje lapo pusėje būtina nurodyti autoriaus vardą, pavardę, amžių, gyvenamąją vietą, telefoną, elektroninio pašto adresą.

  • Konkursas pratęsiamas iki balandžio 26 d.

KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto