Medžiai genimi ir pjaunami tik išskirtiniais atvejais

Autorės nuotr.

Mažeikiškiai kreipėsi į redakciją, teigdami, kad mieste prastai prižiūrimi medžiai, negenimos jų šakos. Kai medžiai auga šalia pėsčiųjų takų, kyla pavojus praeiviams.

});

Savivaldybės administracijos specialistai teigia, kad medžių šakų genėjimas griežtai reglamentuotas. Juos genėti bus galima tik nuo rugpjūčio 1 d., o išimtys taikomos tik avariniais atvejais – tuomet, kai kyla reali grėsmė, jog medis, jo šakos gali sužaloti žmones ar nukentėti kiti statiniai.

Susirūpino saugumu

„Santarvės“ redakcija sulaukė skambučio iš Žemaitijos gatvės 3-iojo namo gyventojų, kurie teigė, kad prie jų namo augantys medžiai yra prastai prižiūrimi. Jų nuomone, didelį pavojų kelia ąžuolas, kurio šakos yra nudžiūvusios, tačiau jų niekas nenugeni.

„Jis yra netoli tako, ten bėgioja vaikai, vaikšto žmonės. Gali tos šakos nulūžti ir ant ko nors užkristi. Be to, šitas nenugenėtas ąžuolas gožia kitus medelius. Kreipėmės...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto