Melagingi pranešimai trikdo tarnybų darbą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Už specialiųjų tarnybų iškvietimus, kai jų pagalba nereikalinga, gresia nemažos piniginės baudos. Melagingų pranešimų ugniagesiai gelbėtojai šiemet negavo, o policijos darbą rajone dažniausiai trikdo trys atkaklūs pranešėjai.

});

Įtarimais būtina pasidalyti

Melagingi iškvietimai, kai tiesiog pramogaujama ir pavojingai gaišinami pareigūnai, yra nepateisinami. Tokie veiksmai atitinkamai vertinami ir Administracinių nusižengimų kodekse. Kai žmogus nėra visiškai užtikrintas, yra gaisras ar ne, ugniagesiai gelbėtojai pataria savo įtarimais pasidalyti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Toks atvejis buvo ir pirmadienį – pranešta, kad iš vieno kiemo Respublikos gatvėje rūksta juodi dūmai. Atvykęs Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas gaisro požymių neaptiko. Paskutinėmis balandžio dienomis sulaukta dviejų tokių pranešimų. Vienu atveju buvo informuota, kad už Bugenių miško iš toli matosi didelė ugnis, tačiau paaiškėjo, kad gyventojai kūreno ir prižiūrėjo laužą, saugūs...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto