Mitinge prie Seimo – ir mūsų rajono ūkininkai

Tarp mitinguotojų – ir mažeikiškiai. Audriaus Vanago nuotr.

Ketvirtadienį, kovo 23-iąją, Vilniuje, šalia Seimo, vyksta didelė ūkininkų protesto akcija. Mitinge dalyvauja ir apie dvidešimt mūsų rajono ūkininkų. Mažeikiškiai aktyviai įsijungė ir į kitas anksčiau surengtas protesto akcijas, vykusias prie Žemės ūkio ministerijos, Vyriausybės.

Ūkininkų nepasitenkinimą sukėlė nuo metų pradžios stipriai kritusios žaliavinio pieno kainos. Dėl to vyksta ir kitokie protestai  – pienas buvo pilamas į laukus, dalijamas gyventojams.
Prie Seimo susirinkę ūkininkai išsakė nepasitenkinimą dėl Žemės ūkio ministerijos ir Vyriausybės reakcijos į kilusią krizę.

Mitingo organizatoriai reikalauja gelbėti žemės ūkį. Vienas pagrindinių pieno ūkininkų reikalavimų – skirti 40 mln. eurų patirtiems nuostoliams kompensuoti.
Mitinge taip pat reikalaujama žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko atsistatydinimo.
Protestuotojai rezoliuciją įteiks Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen.   
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Mitinge prie Seimo – ir mūsų rajono ūkininkai”

 1. Tautietis parašė:

  Kodel elektros kainos aukštos del rinkos liberalizavimo ir Igničio akciju pardavimo savo sėbrams.Elektros kainu padidejimas inešė sumaišti į rinka .Konservatoriu anūko kvaili sprendimai kurie supjudė Lietuva su Kinija ir uždarė žemes ūkio produktu eksporta į Kinija dar labiau pablogino ekonomine padėti lietuvoje.
  Sakė pirks amerikonai lietuviškus maisto produktus nespėsim gaminti tik matyt neperka ir nepirks.

  1. Giedrius parašė:

   Taip taip… dėl visko kaltas Landsbergis. Čia kai neturi ką pasakyt – kaltink Landsbergį. Ir jums turbūt visiškai neįdomu, kad elektros rinkos liberizavimas buvo valstiečių pradėta reforma. Niekas jums neįdomu, kas su jūsų dvarponiu susiję. Nieko negirdžiu ir nieko nematau…

  2. tautiečiui parašė:

   Dėl elektros rinkos liberalizavimo pretenzijas prašom reikšti Skverneliui – tai jo vyriausybės sprendimas.
   O į Kiniją, jūsų žiniai, eksportas buvo minimalus.

 2. Viskas bus aišlu parašė:

  Pažiūrėkite pvzd.politiko ūkininko Andriejus Virkutis 2021m pajamų -sumokėtų mokesčių deklraciją bei turto deklaraciją ir bus aiškus gyvulių ūkis.Kada baigsis?Renka tokie tokius į politiką?

 3. Zenis parašė:

  Tiem kurkuliams vis mazai,prisigrobe is rusu laiku zemiu,tegu eina dirbti normalaus darbo one europos pinigus dalintis.

  1. Tomas parašė:

   „Prisigeobė iš rusų laikų žemių“ …Ką tamsta vartojate?

 4. Pagarba parašė:

  Valio!Mažeikių ūkininkai kovoja už išgyvenimą,šaunuoliai!

  1. Pažiūrėkite Mažeikių ūkininkų turto deklaracijas ,metines pajamas ir kiek sumoka mokesčių ir bus viskas aišku parašė:

   https://www.vrk.lt/savivaldybiu-tarybu-ir-meru-2023/rezultatai?srcUrl=/rinkimai/1304/rnk1630/kandidatai/savKandidatasAnketa_2023_rkndId-2432682.html
   https://www.vrk.lt/savivaldybiu-tarybu-ir-meru-2023/rezultatai?srcUrl=/rinkimai/1304/rnk1630/kandidatai/savKandidatasTurtoPajDekl_rkndId-2427655.html
   Ūkininkai galvoja, kad yra privilegijuoti nei kiti ir jiems nuolat kažkas priklauso iš bendro biudžeto. Jei nemoki vykdyti veiklos ,eik kitur dirbt, o ne kaulyti bendrų biudžeto pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto