***SANTARVĖS virtuvėlė:*** receptą siūlo skaitytojai

„Kadangi aš labai mėgstu gaminti, tai ir toliau savo išbandytais receptais dalijuosi su jumis… – ne pirmą receptą pasiūlė Jolanta MUNIUVIENĖ.
Šįkart moteris pristato „Šarkos lizdą“ ir paaiškina: „Kai mano mažylis atsisako valgyti, stengiuosi maistą pateikti kitaip… Ar pavadinti įdomiau…“

„Šarkos lizdas“. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šarkos lizdas

Bulvių košės – tokios, kokią jūs mėgstate.
500 g vištienos faršo, 1 kiaušinis, šaukštas manų kruopų, nedidelis svogūnas, trys skiltelės česnako, druskytės ir pipiriukų…

Mėsytę gerai išmaišome su nurodytais produktais. Pasidarome mažus kukuliukus – kiaušinukus… Juos dedame į verdantį vandenį ir išverdame. Išvirusius dedame į atskirą puodą, troškiname apie dešimt minučių su baltu padažu.
Padažui aš naudojau 200 g grietinėlės (35 proc. riebumo), 2 stiklines pieno, šaukštą miltų, šviežių krapų, druskos, juodųjų pipirų. Grietinėlę užpyliau ant kukuliukų ir truputį pakaitinau, pieną sumaišiau su miltais, sudėjau prieskonius.
Viską gerai išmaišiau ir supyliau į puodą, kur troškinosi faršo kukuliukai… Gavosi švelnus ir skanus baltas padažiukas…

Kiekvieną penktadienį redakcijoje dirbantys kolegos pristatys po vieną išbandytą valgių gaminimo receptą.
Laukiame ir Jūsų laiškų, patiekalų gamybos proceso aprašymų bei nuotraukų. Viską siųskite adresu [email protected] arba tiesiog portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto