Mokslo metai nauji, o išmėginimai panašūs

Ketvirtadienio rytą į Mokslo ir žinių šventę mokinius pakvietė Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija. Laimono TERASIAUS nuotr.

Naujieji mokslo metai atėjo atnešdami panašius išmėginimus, su kuriais švietimo bendruomenė susiduria kasmet: pedagogų trūkumas, nauji reikalavimai ugdymo įstaigoms, įgyvendinamų programų pokyčiai.
Skaičiuojama, kad į Mažeikių rajono mokyklas vakar susirinko apie 6150 mokyklinio amžiaus vaikų, apie 2 tūkst. ikimokyklinukų bei 540 priešmokyklinukų. Be to, rajono įstaigų ugdytinių gretas papildys ir 147 ukrainiečių vaikai.
Švietimo įstaigų direktorių pasitarime akcentuota: kylančios elektros ir šilumos energijos kainos vers mokyklas taupyti šiuos išteklius.

});

Sumažėjimas – ne drastiškas

Paskutinėmis rugpjūčio savaitėmis ugdymo įstaigose buvo sujudimas: ruoštasi sutikti po vasaros atostogų sugrįžusius mokinius. Ir tuos, kurie prie ugdymo įstaigų jau pripratę, ir tuos, kurie, lydimi tėvelių ir mokytojų, dar tik žengs pirmuosius žingsnius mokslo keliu.
Tačiau, kaip sako švietimo sistemos darbuotojai, prieš Mokslo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto