Mūsų rajono žmonės gerumu pasidalijo ir „Maisto banko“ akcijoje

Martyno SIRUSO nuotr.

Penktadienį ir šeštadienį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ organizavo pavasarinę maisto rinkimo akciją. Parama šįkart buvo renkama ir nepasiturintiems Lietuvos gyventojams, ir karo pabėgėliams iš Ukrainos.

Mažeikių parduotuvėse – 6 organizacijos

Skaičiuojama, kad ši „Maisto banko“ akcija buvo 32-oji. Jau daug metų ji neaplenkia ir Mažeikių miesto.
Iš viso šešiuose prekybos centruose: „Iki“, „Maxima“, „Lidl“, „Rimi“ – paramą savo globojamiems žmonėms rinko Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro, Mažeikių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos „Gyvenimo spalvos“, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Mažeikių padalinio, labdaros ir paramos fondo „Prieglobstis“, Ylakių globos namų, Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo parapijos vaikų dienos centro savanoriai.

Aukojo daugiau

Remiantis „Maisto banko“ komunikacijos vadovės Miglės Petronytės „Santarvei“ pateiktais duomenimis, penktadienį ir šeštadienį žmonės paaukojo beveik 360 tūkst. vienetų ilgo galiojimo maisto produktų. Vieno maisto produktų krepšelio, skirto paramai, vidutinė vertė siekė 4,43 euro, Vilniuje – 5,73 euro.
Mažeikiuose aukota 1304 kartus, iš viso surinkta 5040 vnt. maisto produktų. Vidutinė mažeikiškių paaukoto krepšelio vertė – 4,36 Eur.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto