Muziejuje – renginys apie tautinį kostiumą

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Antradienį Mažeikių muziejuje surengtas seminaras „Tautinis kostiumas“.
Mažeikių švietimo centro birželio mėnesio renginių plane numatyta 10 įvairaus pobūdžio renginių – seminarų, metodinių užsiėmimų, išvykų.
Antradienį Mažeikių muziejuje vyko seminaras „Tautinis kostiumas“. Pagilinti žinių ir daugiau sužinoti apie tautinį kostiumą rinkosi dailės, technologijų, muzikos, choreografijos bei kitų mokomųjų dalykų pedagogai, turizmo ir kitose srityse dirbantys specialistai.
Seminare pranešimus skaitė lektorės Raimonda Ramanauskienė, Sigita Milvidienė, Asta Milėškienė, Ingrida Muturė.

3 Atsakymai į “Muziejuje – renginys apie tautinį kostiumą”

  1. Sktinkime jaunimą parašė:

    Reikia jaunajai kartai skiepyti tą tradiciją. Nes jaunimas tikrai nedega noru per šventes apsirengti tautiniais drbužiais. Manyčiau, jog tai lemia teigiamos, įdomios, jaunimui patrauklios informacijos apie tai trūkumas. Dar tas skandalas apie kostiumą kiekvienam vaikui, šiek tiek užglostytas, tačiau tikrai yra kam liko nuoskauda dėl to. Gel per kokius renginius, minėjimus mokymo įstaigose turėtų būti raginama pasipuošti būtent tautiniais drabužiais? Nes dabar dažniausiai taip apsirengę būna tik mokytojos ir kokių folkloro ansamblių nariai. O juk atrodo tikrai gražiai, savitai, lietuviškai http://www.rutazalioji.lt/tautiniai-drabuziai

  2. oi, oi... parašė:

    na ir kam tas sarkazmas. Susimokėjome patys. Ir renginukas visai neblogas buvo.

  3. Vaje... parašė:

    Kas sponsorius? Karbauskis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto