Nedeklaravai – nuskriaudei kaimynus

Visiems butų savininkams išdalyta skola, per metus susidariusi dėl kai kurių namo gyventojų nedeklaruojamo vandens, vis dar kelia žmonių nepasitenkinimą, jie pasigenda paslaugų teikėjų ir administratorių kontrolės.

Dalis mažeikiškių sausio mėnesį sulaukė sąskaitų už komunalines paslaugas su papildomu įrašu ir nurodymu, kiek reikia sumokėti.

});

Į redakciją kreipėsi Žemaitijos gatvės 22-ojo namo gyventojai dėl prie „Mažeikių vandenų“ paslaugų atsiradusios eilutės „Likutis“ ir daugiau nei devynių eurų mokamos sumos. Daugiabučio namo administratoriaus paaiškinimas, kad tai – visiems butų savininkams išdalyta per metus susidariusi skola už name suvartotą vandenį, dar labiau papiktino mažeikiškius. Jie teigė nesuprantantys, kodėl privalo sumokėti kaimynų skolas, kai patys sąžiningai kiekvieną mėnesį moka už vandenį.

„Santarvė“ ir daugiabučių namų administratoriai primena: šią prievolę numato Civilinis kodeksas bei kiti teisės aktai. Ir tai nėra įstatymų naujovė.

Administratoriai įvardija skirtingai

Sąskaitas už komunalines...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto