Neilgi žygiai su bendraminčiais – galimybė atrasti gražiausias mūsų rajono vietas

Kuo sudėtingesnis maršrutas, tuo žygiuoti yra įdomiau, tad žygio dalyviams tenka įveikti ir upelius, ir skardžius, ir kitus išbandymus. Nuotr. iš asmeninio archyvo

„Lipame, kylame, leidžiamės, net ir ant užpakalio, nes labai statu ir slidu, bet žmonėms tai patinka. Jie pamato, ko nematę, patiria įspūdžių ir apkrovos organizmui, prisimena jaunystę…“ – taip apie ilgametį pomėgį rengti pėsčiųjų žygius po Mažeikių rajoną pasakojo juos organizuojantis Romas Eibutis.

});

Palengvino išmaniosios technologijos 

Paskutinis mažeikiškio surengtas žygio, į kurį, spiginant šaltukui, išsiruošė šešiolikos žmonių grupė, maršrutas – Juodeikiai–Griežė–Latvijos gyvenvietė Kalni–Pikeliai. 18 numatytų kilometrų žygeiviai nuėjo per keturias valandas.

„Mintis žygiuoti po Mažeikių rajoną kilo daugiau kaip prieš trisdešimt metų. Tuo metu dar nebuvo galimybių rasti bendraminčių socialiniuose tinkluose, tad susitardavome trys ar keturi bendraminčiai ir išžygiuodavome. Tuo laiku dar kursavo naktiniai autobusai iš Skuodo, suskaičiuodavome...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto