Nukentėjusieji nuo smurto kreipėsi į medikus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl smurto, tačiau įtariamiesiems šiomis nusikalstamomis veikomis gresia skirtinga baudžiamoji atsakomybė.

});

Smurtas baigėsi tyrimais

Pirmasis pranešimas apie patirtą smurtą pareigūnus pasiekė apie vienuoliktą valandą dienos iš Draugystės gatvėje esančio namo. Pirminiais policijos duomenimis, konfliktas kilo tarp kaimynių, jo metu neblaivi (0,84 promilės) 41-erių metų moteris smurtavo prieš 26-eriais metais vyresnę moterį. Konfliktas baigėsi tuo, kad nukentėjusioji apžiūrėta Regioninėje Mažeikių ligoninėje, šiuo metu gydosi ambulatoriškai.

Kitas pranešimas apie konfliktą senamiestyje pareigūnus pasiekė pusę dešimtos vakaro. Birutės gatvėje pažįstami jauni žmonės aiškinosi santykius dėl merginos ir viskas baigėsi tuo, kad 22-ejų metų jaunuolis sumušė 16-metį.

Po konflikto vaikinų keliai išsiskyrė: nukentėjusysis po apžiūros Regioninėje Mažeikių ligoninėje išleistas gydytis ambulatoriškai, o įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto