Nuo smurtautojų nukentėjo ir artimi, ir svetimi žmonės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Baigiantis savaitei, mūsų rajone nerimo smurtautojai: buvo sumuštas nepilnametis, klientas užpuolė pavėžėją, neblaivūs sugėrovai švaistėsi peiliu.

});

Užpuolė nepilnametį ir pavėžėją

Šeštadienį policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad išvakarėse buvo sumuštas nepilnametis. Kol kas žinoma, kad penktadienį, apie pusę vienuoliktos nakties, Sedos gatvėje, netoli degalinės, nenustatyti asmenys sumušė šešiolikmetį. Po medikų apžiūros ligoninėje jis gydosi ambulatoriškai.

Sekmadienį, apie antrą valandą nakties, Daubariuose kilo konfliktas tarp neblaivaus (atsisakė nusistatyti blaivumą) 30-mečio keleivio ir dešimčia metų vyresnio pavėžėjo. Keleivis smogė automobilio vairuotojui. Nukentėjusysis dėl sužalojimų po medikų apžiūros ligoninėje gydosi ambulatoriškai.

Po išgertuvių atsidūrė ligoninėje

Sekmadienį, apie devintą valandą vakaro, Žemaitijos gatvės namo bute 37-erių metų neblaivus (2,06 promilės) vyras sumušė taip pat neblaivią (2,22 promilės) dešimčia metų jaunesnę moterį. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė, įtariamasis buvo sulaikytas ir...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto