Nutrauktos dviejų neblaivių vairuotojų kelionės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienio naktį mieste sulaikytas neblaivus vairuotojas, kurio girtumas viršijo pusantros promilės. Rytinio reido metu Mažeikiuose į pareigūnų rankas įkliuvo dar vienas neblaivus vairuotojas.

});

Skuodo gatvėje antradienį, apie pusę dviejų nakties, budėję Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai sustabdė automobilį „Audi A4“. Paaiškėjo, kad juo važiavo girtas 25-erių metų mažeikiškis – alkoholio tikrintuvas parodė 1,69 promilės. Už pasivažinėjimą neblaiviam jam teks atsakyti Baudžiamajame kodekse nustatyta tvarka. Kovo mėnesį tai jau penktas vairuotojas, kuriam Mažeikių rajone pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Antradienio rytą mažeikiškiai policijos pareigūnai surengė kelių valandų reidą, kurio metu stabdė ir tikrino vairuotojų blaivumą dviejose miesto vietose – ties Viekšnių ir Žemaitijos gatvių sankryža ir prie viaduko per geležinkelį. Prie įvažiavimo į miestą nuo Viekšnių pažeidėjų nesulaikyta, o prie viaduko vienam vairuotojui nustatytas 1,14...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto