Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliai – mamoms iš mūsų rajono

Garbingą apdovanojimą iš šalies Prezidento rankų atsiėmė mažeikiškė Violeta Šukienė (nuotr. kairėje) ir Albina Pocevičienė iš Ukrinų. Roberto Dačkaus (LR Prezidento kanceliarija) nuotr.

Šeštadienį Motinos dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 51 mamą ir globėją.
Garbingas valstybės apdovanojimas skirtas mamoms iš mūsų rajono – Albinai Pocevičienei iš Ukrinų ir mažeikiškei Violetai Šukienei.

});

Motina – amžinųjų vertybių šaltinis

Į iškilmes Prezidentūroje susirinkusioms moterims ir jas lydintiems šeimų nariams, artimiesiems G. Nausėda kalbėjo: „Motinos ir vaiko ryšys per amžius perduodamas iš kartos į kartą kaip tvirčiausias gyvenimo vertybių pamatas. Nenutrūkstama gija jis vilnija tolyn į ateitį, lemdamas ne tik šeimos, atskiros bendruomenės, bet ir visos valstybės gerovę.

Todėl aš džiaugiuosi ir didžiuojuosi, turėdamas galimybę šiandien Jus, mielos mamos, apdovanoti Lietuvos Respublikos vardu už nuopelnus motinystei, globai ir rūpybai.
Kiekviena...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto