Paaiškėjo rajono krepšinio pirmenybių nugalėtojai

Rajono krepšinio čempionų medaliai – ant „Silverstars“ žaidėjų krūtinių. Luko ŠEPUČIO nuotr.

Po metų pertraukos, kai krepšinio pirmenybės nebuvo rengiamos, Mažeikių rajonas vėl turi savuosius čempionus – jais tapo „Silverstars“ komandos krepšininkai.

});

Užteko dviejų susitikimų

Nors Mažeikių rajono krepšinio pirmenybių nuostatuose buvo numatyta, kad finalinėse kovose galimi ir trys susitikimai, išsiaiškinti rajono čempionus bei prizininkus užteko dviejų.

Šeštadienis „Ventos“ progimnazijos sporto salėje prasidėjo antromis komandų „Varduva-Specnuoma“ ir „ORLEN Lietuva“ rungtynėmis (praėjusį savaitgalį pirmose rungtynėse pergalę 12 taškų skirtumu šventė „varduviškiai“). Nors antrose rungtynėse naftos gamyklos atstovai rungtyniavo be kelių pagrindinių žaidėjų, iki ilgosios pertraukos kova vyko taškas į tašką, tik trečiame kėlinyje „Varduva-Specnuoma“ perėmė iniciatyvą. Iškovoję pergalę rezultatu 77:69 šios komandos krepšininkai tapo trečios vietos laimėtojais.

Finalinėje kovoje dėl čempionų vardų antrą kartą susitiko „Silverstars“ ir „Sedula“, pirmoje dvikovoje sediškiai buvo nusileidę...