Padėkos vakarą – simbolinės dovanos ir šv. Mišios

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=357 template=caption]Antradienį Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje Padėkos vakaru pagerbti geros valios mažeikiškiai, prisidėję organizuojant ir vykdant akciją „Sušildykim sielas“, kuri jau penktus metus gyvuoja ir telkia mažeikiškius daryti gerus darbus.
Už geradarius buvo aukojamos šv. Mišios. Mažeikių dekanas, Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebonas Zenonas Degutis akcentavo: nėra ekvivalento atjautai, gailestingumui, nėra galimybės atlyginti už pasiaukojamą gėrį, nebent išreiškiant nuoširdų dėkingumą.
Dėkingumo žodžių ir veiksmų tą vakarą netrūko. Renginio globėjas Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys padėkos raštais apdovanojo aktyviausiai akcijoje dalyvavusius mažeikiškius, „Sušildykim sielas“ iniciatyvinės grupės vadovė, mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė išdalijo net šimtą padėkų ir simbolinių dovanėlių.
Susirinkusiesiems koncertavo tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, Akordeono mokyklos „Domisolė“ akordeonininkas Vilius Mažeika, Cerebrinio paralyžiaus asociacijos narė Rinalda Pocevičiūtė, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos mokiniai Kotryna Tallat-Kelpšaitė ir Rokas Stonys, Vaikų našlaičių ir senelių globos namų auklėtinė Eglė Šateikytė, Senamiesčio pagrindinės mokyklos ir lopšelio-darželio „Gintarėlis“ moterų ansambliai.

One Reply to “Padėkos vakarą – simbolinės dovanos ir šv. Mišios”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Bernotienė ir kitos keistos moterys įkaitais laikė3 val. visą baznicią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto