Pagerbti gabiausieji Mažeikių moksleiviai

Geriausieji šių mokslo metų moksleiviai apdovanoti Padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Tradiciškai baigiantis mokslo metams rajono Savivaldybės vadovai padėkoja ir įteikia Padėkos raštus bei atminimo dovanėles moksleiviams, tapusiems respublikinių ir tarptautinių konkursų bei olimpiadų nugalėtojais ir prizininkais. Šiemet tokių buvo dvidešimt trys.

Dvylika gimnazistų

Daugiausiai Padėkos raštų – dvylika – įteikta Gabijos gimnazijos moksleiviams, jais pagerbti devyni Merkelio Račkausko gimnazijos ir du Kalnėnų pagrindinės mokyklos auklėtiniai.
Be Savivaldybės vadovų, apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo šių trijų ugdymo įstaigų vadovai – Stasys Šiurkus, Asta Žukauskienė ir Regina Arbatauskienė.
Padėkos raštais pagerbti Gabijos gimnazijos ketvirtokas Elvinas Ribinskas, trečios gimnazijos klasės moksleiviai Mantas Švažas, Kamilė Pakalniškytė, Šarūnas Raudonis bei literatūrinės kompozicijos „Langai“, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse laimėjusios III vietą, atlikėjai Gytė Tupikaitė, Neilina Veitaitė, Karolis Baranauskas ir Edvinas Najulis.
Padėkos raštų taip pat nusipelnė Gabijos gimnazijos antrokai Vilius Mažeika, Karolis Girdžiūnas ir Rosita Reivytytė bei pirmos klasės mokinys Dovydas Samulionis.

Apdovanojamųjų skaičius keičiasi

Už Mažeikių rajono garsinimą Savivaldybės Padėkos raštai taip pat įteikti M. Račkausko gimnazijos abiturientėms Giedrai Pranauskytei ir Monikai Kaminskaitei, trečios klasės moksleiviams Giedrei Žulpaitei, Gabrieliui Buzui, Mildai Pocevičiūtei, Gintarei Vydmantaitei, Aušrai Januškevičiūtei, Gyčiui Vaicekavičiui ir Teodorui Juciui.
Dviem Padėkos raštais pagerbti ir Kalnėnų pagrindinės mokyklos auklėtiniai – aštuntokas Rokas Jagminas bei septintos klasės mokinys Povilas Dapšys.
Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus pasidžiaugė, kad šiemet apdovanotųjų yra dvidešimt trys, praėjusiais metais jų buvo tik penki.
„Nežinau, kodėl pernai jų buvo tiek nedaug, gal todėl, kad buvo daug laimėjusių jau ne prizines ketvirtas vietas. Prisimenu, jog vienais metais apdovanotųjų buvo trisdešimt. O šiaip smagu, kad yra ką apdovanoti ir mes tai su malonumu darome – tie vaikai garsina mūsų rajoną“, – kalbėjo A. Stonkus.

2 Atsakymai į “Pagerbti gabiausieji Mažeikių moksleiviai”

  1. Siūlau pasiskaityti straipsnį: parašė:

    GOOGLE įveskite „skandalingas susitarimas Kaune“ ir 15 min nuoroda. Čia Jūs negalėsite atsistebėti visu Kauno švietimiečių bagdoninių pastatytų švietimo įstaigų direktorių „spindesiu ir skurdu“… Tai kas ten aprašyta, puikiai tinka ir Kauno Žaliakalnio lopšeliui – darželiui! Darželis randasi strategiškai geroje vietoje, nemažas, todėl galima tik įtarti, kokias sumeles naujiesiems matijošaitininkams reguliariai, ir ne visai, pristato ypatingą vietą šioje srutų duobėje užimanti sertifikuota kyšininkė (t. y. traukta baudžiamojon atsakomybėn už 100% įrodytą kyšininkavimą) TS-LKD narė, Kauno Žaliakalnio lopšelio – darželio „direktorė“ Ona-Danutė GRICIENĖ ir jos „pavaduotoja“ visiems purviniems reikalams Alma Žilinskienė (visiška analogija su tuo kas paliesta straipsnyje)! Ona dar vadinama „nepaskandinamąja“ arba „neskęstančiąja“. „Pradardėjusi“ per spaudas, internetus visais įmanomais būdais, turinti problemų su alkoholiu (aš dirbau šiame darželyje 23 metus, todėl rašau ką gerai žinau) senolė ir toliau sau netrukdomai karaliauja, „plūduriuoja“ Kaune! Nes per kyšiukus savivaldybėje ir bet kurioje Kauno įstaigoje yra labai gerbiama ir geidžiama. Naujasis Kauno Matijošaitis (čia kaip tame sovietiniame filmuky : „…maištininkas žuvo – šlovė drakonui!“) niekaip jos, ir visos krūvos panašių „veikėjų“ „negali“ nuimti! Šitas „direktores“ skiria ir nuima tik meras! (Beje, dabar yra vaizduojamas kai kurių direktorių nuėmimas, bet tai tik susidorojimas su menkai nešančiomis). Juk kaip miela pamaloninti save ir visą matijošaitininkų chebrytę netikėtom sumelėm! Jei nežinot, pranešu – Kaune į direktorės vietą eidamos panelės ir moterys ima paskolą! Nes, kai mane, net nepaaiškinę už ką, metė iš darbo, pas kitą drakoną direktorės vieta kainavo 45.000 litų! Be to, naujai paskirtai direktorei iš karto nurodoma suma, kurią ji privalės periodiškai pristatyti „kur reikia“!!!???? Na, o toliau Jūs net neįsivaizduojate, koks jovalas užverda!.. Juk visa tai reikia „išlupti“ iš vaikų burnyčių, tėvų!!! Iš savo pavaldinių! Pražysta visas korupcinis gaivalas, su visomis apverktinomis pasekmėmis!….Teisėtvarkos institucijos Kaune paralyžiuotos. Niekur nepasiskųsi! Centrinė valdžia nesikiša, nes dabar intensyviai mokosi iš Kauno korupcijos meno… Žmogeliai susigūžę, svajoja apie emigraciją… (Sezonas 1, serija 2)
    TIESA – ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi!

  2. žinau parašė:

    deja, ne visi ir čia pateko, reikėtų atidžiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto