Pagerbti rajono kultūros ir meno darbuotojai

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Antradienį Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Pramogų salėje vyko kultūros darbuotojams skirtas Padėkos vakaras. Jo metu buvo pagerbti mūsų rajono kultūros tradicijas, meną puoselėjantys specialistai. Beveik pusšimčiui rajono kultūros centrų, neformaliojo ugdymo įstaigų darbuotojų buvo įteikti Seimo narių bei Savivaldybės mero padėkos raštai.

});

Apdovanojo beveik pusę šimto specialistų

Į šventinį renginį susirinkus gausiam būriui svečių, į sceną pasiimti padėkos raštų vienas po kito buvo kviečiami kultūros ir meno darbuotojai.

Padėkos vakare pagerbti ne tik rajono kultūros centrų vadovai, bet ir režisieriai, renginių organizatoriai, kolektyvų vadovai, bibliotekininkai, mokytojai bei kiti darbuotojai.

Daugiau nei trisdešimčiai kultūros ir švietimo specialistų įteikti Savivaldybės mero Vidmanto Macevičiaus padėkos raštai. Dar beveik dešimčiai įteiktus padėkos raštus pasirašė Seimo nariai. Tuos, kas negalėjo dalyvauti šventiniame renginyje, padėkos pasieks vėliau.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto