Pakartotinis vertinimas – gyventojų naudai

Mažeikiškiai Savivaldybės būstą galės nusipirkti mažesne kaina. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Politikai, suabejoję parduodamo Savivaldybės būsto vertinimu ir spėję, kad kaina gali būti sumažinta pirkėjo naudai, gali būti ramūs – naujas nepriklausomas vertintojas, atsižvelgdamas į vietinę rinką, mažeikiškiams parduodamus butus įkainojo dar pigiau.

});

Anksčiau nepasinaudojo galimybe

Vasarą padaugėjo gyventojų, norinčių iš Savivaldybės išsipirkti vadinamąjį „orderinį“ butą, kuriame jie gyveno ne vienus metus. Šiuos butus dar sovietiniais laikais mažeikiškiams paskyrė rajono valdžia, tačiau maždaug prieš tris dešimtmečius, atsiradus galimybei juos išsipirkti už investicinius čekius, jie to nepadarė. Butai ir toliau liko Savivaldybės nuosavybe.

„Santarvė“ jau rašė, kad vadinamųjų „orderinių“ butų Mažeikiuose šiuo metu yra likę apie 170. Tiek Savivaldybės būsto nuomininkų gali panorėti jį įsigyti, jei ten išgyveno daugiau nei penkerius metus. Tokią galimybę numato Paramos būstui įsigyti ir išsinuomoti įstatymas. 

Pagal...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto