Paramą ekologiškam maitinimui gavo 4 ugdymo įstaigos

„Ekoagros“, šalyje atliekanti ekologinės gamybos kontrolę, viešojo maitinimo įstaigoms suteikia vieną iš trijų veiklos ekologiškumo ženklų. Jie skirstomi pagal tai, kiek įstaigoje naudojama ekologiškų žaliavų ar patiekalų nuo bendro žaliavų kiekio.

Žemės ūkio ministerija penktus metus tęsia iniciatyvą skatinti vaikus maitinti sveikatai palankiais ir kokybiškais produktais, taip pat ir tiekiamais rinkai trumposiomis žemės ūkio ir maisto produktų tiekimo grandinėmis.

});

Šią iniciatyvą palaiko ir mūsų rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Keturi lopšeliai-darželiai teikė paraiškas ir gavo paramą, leidžiančią vaikus maitinti ekologiškais produktais.

Mažeikių lopšeliui-darželiui „Buratinas“ šiemet suteiktas Viešojo maitinimo veiklos ekologiškumo Sidabrinis ženklas.

Kompensuoja kainų skirtumą

Praėjusių metų pabaigoje Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) prie Žemės ūkio ministerijos kvietė ikimokyklinio ir priešmokyklinio vaikų ugdymo įstaigas teikti paraiškas ir gauti paramą 2024 m. vaikus maitinti ekologiškais bei pagal nacionalinės kokybės sistemą pagamintais maisto produktais.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto