Parodos atidarymo išvakarėse fotografams surengtas seminaras

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ketvirtadienį Mažeikių muziejaus ir vienuoliktojo tarptautinio fotografijos konkurso „Gyvos žemės mintys 2015“ parodos atidarymo išvakarėse fotografijos entuziastams surengtas seminaras tema „Analoginė ir skaitmeninė fotografija“.
Kultūros centro mažojoje salėje septyni pranešėjai – fotografai iš Lietuvos ir Baltarusijos –pasidalijo fotografijos srityje įgyta patirtimi bei žiniomis, demonstravo savo darbus, diskutavo su seminaro dalyviais.

Pranešėjai iš Lietuvos ir Baltarusijos

Nemokamą seminarą mažeikiškiams ir miesto svečiams surengė Mažeikių fotoklubas ir savivaldybės Kultūros ir sporto skyrius.  Pasak vieno iš šio seminaro organizatorių fotografo Jono Strazdausko, konkurso „Gyvos žemės mintys“ parodos pristatymo ir nugalėtojų apdovanojimo ceremonijos išvakarėse visuomet buvo rengiami darbiniai pasitarimai, seminarai. Juose fotografai profesionalai ir mėgėjai dalindavosi patirtimi apie fotografijos meną.
Ne išimtis ir šie metai. Seminare patirtimi su susirinkusiai dalyviais dalijosi lietuviai fotografai – Rolandas Parafinavičius, Gediminas Bartuška, Romualdas Vaitkus ir svečiai iš Baltarusijos – Sergejus Kurylo, Nikolajus Serebriakovas, Aleksandras Rakovičius drauge su 12-amete anūke Margarita Jarockaja.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto