„Pavasarietės“ trikovėje pelnė medalius

Po bronzinio finišo – Pavasario progimnazijos mergaičių komanda ir ją ruošęs mokytojas Virginijus Januševičius. Nuotrauka iš progimnazijos archyvo

Pirmąjį apdovanojimą po karantino Lietuvos mokyklų žaidynėse iškovojo Mažeikių Pavasario progimnazijos moksleivės: Utenoje vykusiose trikovės lengvosios atletikos finalinėse varžybose jos, praleidusios į priekį Garliavos (Kauno r.) ir Šiaulių mokyklų komandas, užėmė trečią vietą.

});

Komandai varžybose, kurias sudarė 30 metrų bėgimas, šuolis į tolį ir kamuoliuko metimas, atstovavo trečiokės Barbora Budrytė, Egdūnė Unė Pociūtė, Saulė Dabrickaitė, Nerilė Vičiūlytė, Emilija Prybylskytė ir Julija Grigorjeva.

„Tai tikrai geras pasirodymas, nes mokyklai atstovavo metais jaunesnės moksleivės ir jos galės varžytis ir kitais metais. Be to, beveik visos jos pagerino savo rezultatus, kuriuos buvo pasiekusios rajoninėse varžybose. Asmeniškai penkta liko Barbora Budrytė, kuriai iki prizinės vietos pritrūko vieno taško, arba kelių centimetrų šuolio toliau, arba metru toliau...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto