Pavasario mokyklos komanda – šalies čempionė

Po finalo rungtynių – kvadrato komanda su nugalėtojų taure. Šalia – mokytojas Virginijus Januševičius bei progimnazijos direktorius Rolandas Volkovas. Nuotr. iš progimnazijos archyvo

Pavasario progimnazijos moksleiviai tęsia savo pirmtakų tradicijas – 2013 m. ir jaunesnių moksleivių kvadrato komanda tapo Lietuvos mokyklų žaidynių čempione.

});

Pralaimėjo tik setą

Virginijaus Januševičiaus treniruojama komanda, prieš patekdama į Lietuvos mokyklų žaidynių finalo ketvertą, užtikrintai pirmavo: triumfavo rajoninėse varžybose, savo zonoje aplenkė Akmenės, Skuodo, Šiaulių rajono ekipas ir iškovojo pirmąją vietą, po to nugalėjo tarpzoninėse varžybose, kur kovojo su geriausiomis komandomis iš Šilalės, Tauragės ir Plungės.

Į finalo ketvertą pateko tarpzoninių varžybų nugalėtojai. Be mažeikiškių, Kaune vykusiose varžybose dėl šalies čempionų vardų varžėsi moksleiviai iš Kauno, Vilkaviškio ir Švenčionėlių. Po paskutinių varžybų tokia tvarka komandos ir išsirikiavo.

V. Januševičius „Santarvei“ pasakojo apie finalo ketvertą: „Per visus susitikimus –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto