Pavenčiuose – naujas kvartalas

Užbaigus visas reikalingas teisines procedūras, „Aitvaro“ malūnas taps daugiabučiu namu.

Pastaruoju metu mažeikiškių aistras kaitina Savivaldybės svetainėje pasirodžiusi informacija, kad pavenčiuose, šalia „Aitvaro“ malūno, bus statomi gyvenamieji namai.
Miesto gyventojai, diskutuodami socialiniuose tinkluose, išsakė abejonių dėl planuojamų statybų teisėtumo, gamtos išsaugojimo ir galimybės prieiti prie Ventos upės.

});

Viešo svarstymo su visuomene metu projekto autoriai patikino, kad pagrindinis „Aitvaro“ malūno pastatas su šiek tiek pasikeitusia išore išliks. Išliks laisvas priėjimas prie upės, bus atsižvelgta ir į gamtosauginius reikalavimus, kaip to reikalauja šalies bei Europos Sąjungos teisės aktai.

Pakoreguotas bendrasis planas

Šiek tiek daugiau nei prieš metus Savivaldybės tarybos posėdyje dauguma politikų pritarė Mažeikių miesto teritorijos bendrojo plano koregavimui. Pagal pakoreguotą planą, mažeikiškiams gerai žinomoje teritorijoje prie „Aitvaro“ malūno, šalia Ventos upės, atsirado ir gyvenamoji teritorija. Tuomet naujieji malūno savininkai politikus patikino, kad pastatas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto