Pavojingi radiniai – metalo supirktuvėje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį rajone rasti Antrojo pasaulinio karo laikų sprogmenys ir šoviniai. Vienas pavojingas radinys aptiktas laukuose, kitas – metalo supirktuvėje.

});

Penktadienio popietę iš Židikų seniūnijos buvo gautas pranešimas apie pavojingą radinį – žmogus paskambino ir informavo, kad Liūliškių kaimo laukuose dirbdamas rado apie 30 centimetrų ilgio, pailgos formos sprogmenį su sparneliais. 

Įvykio vietoje budėjo policijos, medikų ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai, atvykę Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerinio bataliono kariškiai nustatė, kad buvo rasta 82 milimetrų kalibro minosvaidžio mina, kurią jie sunaikino vietoje.
Šeštadienio popietę specialiųjų tarnybų ekipažai važiavo į Mažeikius, į metalo supirktuvę Gamyklos gatvėje. Į supirktuvę atvežtoje dėžėje buvo rasti trys 45 milimetrų kalibro šoviniai. Juos išsivežė policijos specialiosios rinktinės „Aras“ pareigūnai.

Nuo metų pradžios Mažeikių rajone keturis kartus buvo įvestas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto