Per kūrybinius užsiėmimus vaikai supažindinti su raidėmis

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Gintarėlis“ archyvo

Nuo vasario 11 d. iki balandžio 2 d. vyko Mažeikių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ surengtas Respublikinis kūrybinių darbų projektas „Raidės karalienės“. Projekto iniciatorės ir organizatorės – priešmokyklinio ugdymo mokytojos Jūratė Stackevičiūtė-Bubinienė, Donata Liauksminaitė, Simona Gedminė. Pagrindinis projekto tikslas buvo sužadinti smalsumą pažinti raides, jas įsiminti bei skatinti vaikų, tėvų, mokytojų tarpusavio bendravimą, bendradarbiavimą, iniciatyvumą.
Kūrybiškumas – tai gebėjimas reikšti naujas idėjas, originaliai ir novatoriškai mąstyti. Vaikai jau gimsta kūrybingi – juk jie kiekvieną dieną atranda daugybę naujų dalykų, tyrinėja aplinką, kasdien turi įveikti jiems kylančius sunkumus. Labai svarbu, kad suaugusieji neslopintų mažųjų kūrybiškumo, o atvirkščiai – lavintų jį. Viso projekto metu jo dalyviai lavino kūrybiškumą, fantaziją, išmonę. Užsiėmimų metu buvo kuriami darbai su raidėmis įvairiomis dailės technikomis bei priemonėmis. Visa tai vaikams padėjo pažinti raides, lengviau įsiminti.
Į veiklas įsitraukė 124 dalyviai, kurie pagamino 230 raidžių. Nuo kovo 22 d. darželio vestibiulio erdvėje surengta visų raidžių paroda.
Džiaugiamės kūrybinių darbelių gausa ir įvairove. Projektas pavyko ir gražuolių „Karalienių“ sulaukėme iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių nuo A iki Ž, nuo Alytaus iki Žemaičių Naumiesčio. Tariame labai AČIŪ visiems dalyviams: vaikams, tėvams, mokytojoms, mokytojų padėjėjoms.
Informavo Jūratė STACKEVIČIŪTĖ-BUBINIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*