Pergalės – vienodu rezultatu

Savaitgalį dvejas rungtynes su vienu varžovu – „Kėdainiai United“ – sužaidė „VIP“ salės futbolo komanda. Šeštadienį Viekšniuose buvo žaidžiamos Lietuvos salės futbolo A lygos čempionato rungtynės, sekmadienį – Lietuvos salės futbolo taurės aštuntfinalio rungtynės.

});

Abejos rungtynės baigėsi vienodu rezultatu – 4:1 nugalėjo mažeikiškiai.

Įtampa – iki paskutinių minučių

Abejos rungtynės baigėsi mažeikiškių pergalėmis vienodu rezultatu 4:1. Pirmose rungtynėse du įvarčius pelnė Edgaras Baranauskas, po kartą pasižymėjo Jonas Ulberkis ir Artūr Juchno. Tie patys žaidėjai tiek pat įvarčių pelnė ir antrose rungtynėse.

Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ komentavo: „Abejų rungtynių scenarijus daugmaž vienodas: iš pradžių pirmaujame dviejų įvarčių skirtumu, antro kėlinio viduryje varžovai jį sumažina iki minimumo, mus spaudžia. Ir tada, likus dviem minutėms ir minutei iki rungtynių pabaigos, įmušame įvarčius ir pergalingai užbaigiame rungtynes. O rungtynės buvo gražios...