Pirmadienį – smurto proveržis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Mažeikiuose policijos pareigūnai pradėjo net tris ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo, du iš jų priskirti smurtui artimoje aplinkoje.

});

Tiek nusikalstamų veikų per vieną dieną šiemet dar nebuvo registruota.

Pirmasis pranešimas apie smurtą pareigūnus pasiekė apie trečią valandą po pietų – Pavenčių gatvės name gyvenanti 23-ejų metų moteris policiją informavo, kad prieš ją smurtavo šešeriais metais vyresnis sugyventinis. Vyriškis iš konflikto vietos pabėgo, šiuo metu yra ieškomas. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė.

Po pusantros valandos į Taikos gatvėje esantį daugiabutį skubėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir medikai – konflikto metu buvo sužalota neblaivi (1,22 promilės) 74-erių metų mažeikiškė, ji gydoma Regioninėje Mažeikių ligoninėje. Pirminiais policijos duomenimis, moteris sužeidimus patyrė po konflikto su metais vyresniu sutuoktiniu, kuriam buvo nustatytas 0,9 promilės girtumas. Vyras buvo sulaikytas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto