Pirmajame krepšinio sezone – pirmieji laimėjimai

Laimėjimu Baltijos berniukų krepšinio lygoje džiaugėsi ne tik vaikai, bet ir juos į Estiją atlydėję tėvai. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pirmąjį savo oficialų krepšinio sezoną, kuriame iškovotas Baltijos berniukų krepšinio lygos sidabras, o Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje – kelialapis į savo amžiaus B grupės divizioną, baigė patys jauniausieji – dvylikamečiai – Mažeikių sporto mokyklos krepšininkai.

});

Komandą užpuolė virusas

Dar ankstesniuose dviejuose Baltijos berniukų krepšinio lygos U12 amžiaus grupės, kur varžėsi 24 komandos, etapuose užsitikrinę kelialapį, trenerio Roberto Žibiko auklėtiniai gegužės pradžioje dalyvavo Estijoje vykusiame finalo aštuoneto turnyre. Grupėje nugalėję Rygos, Cėsio, Talino ir Tartu ekipas, jaunieji mažeikiškiai trečiąją turnyro dieną stojo į finalinę dvikovą, kur jų varžovais buvo Latvijos Talsi krepšininkai. Lemiamoje dvikovoje nusileista rezultatu 36:56, iškovota antroji vieta, o naudingiausiais komandos žaidėjais išrinkti Oskaras Valenta ir Rokas Petrauskas.

„Grupėje sunkiausia...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto