Pirmąjį ratą „VIP“ baigė pergale

Pelnę vienuolika įvarčių, įtikinamą pergalę pasiekė Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniaujančios Mažeikių „VIP“ ekipos žaidėjai.

});

Savaitgalį Viekšniuose su Kauno FC „Hegelmann“ susitikę mažeikiškiai sirgaliams intrigos nepaliko jau pirmame kėlinyje – dešimtą minutę jie pirmavo 4:0, kėlinį laimėjo rezultatu 5:1. Tempo mūsų salės futbolininkai nemažino ir antrame kėlinyje, kai vieną po kito pelnė dar septynis įvarčius, varžovai atsakė vienu taikliu smūgiu.

Trečia „VIP“ pergalė čempionate iškovota rezultatu 11:2. Šešis įvarčius šiose rungtynėse pelnė Edgaras Baranauskas, du kartus pasižymėjo Vladimir Derendiajev, po kartą – Domantas Nebilevičius, Tadas Markevičius ir Edgaras Stankevičius.

Po šio turo „VIP“ yra septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Šį savaitgalį komanda pradeda antrąjį Lietuvos salės futbolo A lygos reguliariojo čempionato ratą – Vilkaviškyje susitiks su ketvirtoje vietoje esančiu vietos FK „Bruklinas“. Primename, kad pirmojo...