Po rungtynių – skirtingos nuotaikos

Šeštadienį, beveik vienu metu, rungtyniavo abi mūsų miesto futbolo ekipos. Rungtynėms pasibaigus, futbolininkų nuotaikos buvo skirtingos: FK „Atmosfera“ šventė pergalę, ji lieka lygos lydere, „VIP“ salės futbolininkai patyrė antrą pralaimėjimą.

});

Žengia pergalių taku

Lietuvos futbolo antroje lygoje žaidžianti FK „Atmosfera“ namuose susitiko su penktoje vietoje žengiančiu Tauragės „Tauru“. Pirmame kėlinyje vienintelis įvartis krito po 20 min. kovos: pirmą mažeikiškių smūgį po pakelto kampinio svečių vartininkas atrėmė, tačiau Deividas Gineitis atšokusį kamuolį galva nukreipė į varžovų vartus.

Antro kėlinio viduryje „Tauro“ komandoje liko dešimt žaidėjų (dėl parodytos raudonos kortelės), jo pabaigoje po teisėjų paskirto 11 metrų baudinio Mažeikių ekipos puolėjas Sebastian Vasqusez nuginklavo svečių vartininką. FK „Atmosfera“ šventė pergalę rezultatu 2:0.

56 taškus surinkusi Mažeikių komanda yra vienvaldė lygos lyderė – likus šešerioms pirmenybių rungtynėms,...