Poilsiautojų norus riboja pinigų stygius

Pavenčiai – viena iš populiariausių miesto gyventojų maudyklų. Žmonių saugumui upėje įrengti plūdurai, įspėjantys, kad toliau maudytis ar plaukti pavojinga.

Vasarai įsibėgėjus, žmonės vis daugiau laiko praleidžia prie vandens telkinių. Poilsiautojai nori, kad čia būtų saugu, patogu, kad jiems niekas netrukdytų prieiti prie vandens.

});

Deja, tai ne visada pavyksta. Dažniausia kliūtis – nenušienautos pakrantės arba prižėlę krantai. Viešoje erdvėje prasidėjus diskusijoms dėl galimo nudistų maudymosi vietos įrengimo, mažeikiškiai piktinosi, kad ir esančios maudymosi vietos mūsų mieste ir rajone nėra tinkamai  prižiūrimos, tvarkomos, tad apie naujos maudyklos – ir dar tokios specifinės – įrengimą negali būti nė kalbos.

Seniūnai teigia, kad viskas yra tvarkoma pagal galimybes, o žolę kai kur trukdo nupjauti tai, kad pakrantės patenka į teritoriją „Natura 2000“ ir veiklai taikomi ribojimai.

Riboja teisės aktai

Mažeikių rajone yra 18 gyventojų pamėgtų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto