Policijos šuo padėjo sulaikyti vagį

Tuner Saulės Vilkas policijos pareigūnams padėjo sulaikyti nusikaltėlį, pavogusį prekes iš parduotuvės.

Liepos 7-ąją, apie šeštą valandą vakaro, Buknaičių kaime iš parduotuvės buvo pagrobta alkoholinių gėrimų ir cigarečių. Pirminiais duomenimis, tai padarė 37-erių metų vyras.
Demaskuoti maisto prekių parduotuvę apvogusį vyrą Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnams padėjo jų keturkojis kolega – Tuner Saulės Vilkas.
Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

});

Pagrobė prekių

„Santarvė“ rašė apie gautą pranešimą, kad liepos 7-osios vakarą, apie 18 val., į Buknaičių kaime esančią maisto prekių parduotuvę atėjo du vyrai ir ją apvogė.
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiosios specialistės Gailos Smagriūnienės išplatintame pranešime rašoma, kad vyrai iš pradžių paprašė prekių skolon, tačiau pardavėjos atsakymas buvo neigiamas.
Atėjusiųjų tai nesuglumino. Vyrai žengė už prekystalio, pasiėmė alaus, degtinės, cigarečių ir nesumokėję išėjo iš parduotuvės. Sėdę į...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto