Politikai apribojo ligoninės norus

Regioninėje Mažeikių ligoninėje vyko išvažiuojamasis Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto pasitarimas – ligoninės atstovai pristatė opiausias problemas.

Baigiantis metams ir tuštėjant rajono biudžetui, Regioninė Mažeikių ligoninė Savivaldybės paprašė skirti per 400 tūkst. eurų patalpoms remontuoti. Toks prašymas sukėlė neigiamą politikų reakciją, įstaigos vadovui buvo išsakyta daug priekaištų bei pasiūlyta kreiptis ir į kitą dalininką – Sveikatos apsaugos ministeriją.
Politikams apribojus ligoninės norus, prašoma suma sumažinta iki 90 tūkst. eurų – kad būtų galima pabaigti pradėtą skyriaus remontą. Šalia jo sulaukta ir dar vieno prašymo – liftui atnaujinti skirti 180 tūkst. eurų.

});

Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitetas neskuba priimti sprendimo – poreikių daug, o biudžeto galimybės ribotos. Ligoninei skirta užduotis dar kartą perskaičiuoti prašomą sumą.

Susipažino vietoje

Regioninė Mažeikių ligoninė savo problemas politikams pristatė prieš porą savaičių joje vykusiame Savivaldybės tarybos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto