Politikai pradėjo svarstyti savivaldybės biudžeto projektą

Nuotr. iš LR Vidaus reikalų ministerijos archyvo

Tarybos nariai pradėjo svarstyti šių metų savivaldybės biudžeto projektą. Praėjusį ketvirtadienį į posėdį susirinkusiems Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariams daugiausia klausimų kilo dėl naujojo pramogų ir sporto centro statybos finansavimo bei lėšų, skiriamų sportui.

});

Asignavimai – pagal 9 programas

Tarybos komitetams pateiktas svarstyti savivaldybės 2024 metų biudžeto projektas. Biudžetas programinis, asignavimai skiriami pagal 9 programas: Investicijų, Kaimo teritorijų vystymo ir žemės ūkio plėtros, Ugdymo kokybės ir mokymosi aplinkos užtikrinimo, Kultūros veiklos ir sporto plėtros, Veiklos valdymo, Socialinės paramos įgyvendinimo, Infrastruktūros objektų plėtros, priežiūros ir modernizavimo, Aplinkos apsaugos ir sveikatos, Turto valdymo.

Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariams biudžeto projektą pristatė Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė.

Planuojamos biudžeto pajamos – per 105,6 mln. eurų, iš jų beveik 3,8 mln. eurų –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto