Politikai pritarė komitetų ir komisijų sudėtims

Sigutė Bernotienė, Paulius Auryla ir Živilė Butkė.
Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Naujai išrinkta 2023–2027 m. kadencijos Mažeikių rajono savivaldybės taryba praėjusiame posėdyje patvirtino Kontrolės komiteto, Etikos ir Antikorupcijos komisijų sudėtis ir jų vadovus. Remiantis Vietos savivaldos įstatymu, vadovavimas patikėtas opozicijos atstovams.

});

Patvirtinta ir šios kadencijos naujovė – Savivaldybės kolegija.

Patariamasis organas

Vietos savivaldos įstatyme numatyta, kad savivaldybės tarybos įgaliojimų laikui iš mero, vicemerų, savivaldybės administracijos direktoriaus, savivaldybės tarybos komitetų pirmininkų, Etikos komisijos pirmininko, Antikorupcijos komisijos pirmininko ir opozicijos lyderio savivaldybės tarybos sprendimu sudaroma savivaldybės kolegija. Naujoje mūsų rajono Savivaldybės kolegijoje dirbs 12 narių.

Kolegijos darbo ir jos posėdžių organizavimo tvarka nustatoma Savivaldybės tarybos veiklos reglamente. Kolegija yra savivaldybės tarybos patariamasis organas, kurio posėdžiams pirmininkauja meras. 
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto