Prasidėjo antras akcijos „Garažiukas“ etapas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo lapkričio pradžios aplinkosaugininkai vykdo akcijos „Garažiukas“ antrą etapą šiais metais. Pirmo etapo metu Mažeikių rajone dėl pažeidimų pradėta 14 administracinių teisenų.

});

Tikrins ir pavienius garažus

Aplinkos apsaugos departamentas antrą akcijos „Garažiukas“ etapą, kuris tęsis visą mėnesį, pradėjo lapkričio 1 d., pirmas šios akcijos etapas vyko visą balandžio mėnesį. Tiek tada, tiek dabar aplinkosaugininkai tikrina įmones ir asmenis, remontuojančius ir ardančius automobilius. Ypatingas dėmesys kreipiamas į tris pagrindinius aspektus: ar veikla vykdoma teisėtai, ar susidariusios atliekos tvarkomos tinkamai ir ar patalpos šildomos nenaudojant atliekų.

„Pats akcijos pavadinimas daug ką nusako, nes dėmesį skiriame ne tik įmonėms, vykdančioms šias veiklas, bet ir asmenims, kurie šią veiklą vykdo garažų bendrijose, pavieniuose garažuose, ūkiniuose pastatuose, fermose, angaruose ir gamybinėse patalpose“, – sakė Mažeikių aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas Nilius...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto