Prašymas dėl lėktuvo – į stalčių?

Mažeikių aeroklubo lėktuvas, kuris buvo pagamintas prieš 40 metų, šiuo metu reikalauja kapitalinio remonto, kainuosiančio apie 80 tūkst. eurų.

Kitais metais Julijono Kumpikevičiaus aerodromas, kurį šiuo metu valdo Mažeikių aeroklubas, minės 40-ąsias veiklos metines. Ketinama surengti didžiulę aviacijos šventę, į kurią susirinks svečiai iš visos Lietuvos ir užsienio.
Jubiliejų pasitinkantis Mažeikių aeroklubas susiduria su problemomis. Vis daugiau investicijų prireikia vienintelio turimo lėktuvo „AN2“, kuris reikalingas rengiant parašiutininkus, remontui. Skaičiuojama, kad kitais metais remontui gali prireikti apie 80 tūkst. eurų.

});

Mažeikių aeroklubo vadovai kreipėsi į rajono valdžią ir politikus, prašydami nupirkti kelis kartus pigiau kainuojantį lėktuvą. Kol kas lėktuvo pirkti neskubama, bet neatmetama galimybė prie šio klausimo sugrįžti kitais metais.

Pagrindinė veikla

J. Kumpikevičiaus aerodromas su visais jame esančiais pastatais, įranga bei 40 metų skaičiuojančiu lėktuvu priklauso Savivaldybei.

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto