Priešgaisrinės tarnybos dėmesys – žemės ūkio technikai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Prasidėjus javapjūtei, ugniagesiai gelbėtojai įspėja: menkiausia kibirkštis – ir brangiai kainuojanti žemės ūkio technika gali pavirsti į metalo laužą.

});

Būtini gesintuvai 

Praėjusiais metais paskutinis toks gaisras buvo gesintas rugpjūčio 17 d. Šerkšnėnuose, kai atvira liepsna degė traktorius „Case“. Žmonės jį gesino milteliniais gesintuvais, bet ugnis gana greitai sunaikino visas degias traktoriaus detales, apdegė dvi padangos, pavyko išgelbėti padargus.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai priminė: per paskutinius penkerius metus mūsų rajone kilo 14 žemės ūkio technikos gaisrų, pernai – trys.

„Kilus žemės ūkio technikos gaisrui, ugnis plinta žaibiškai. Tam, kad kuo operatyviau būtų galima sureaguoti į ugnies plitimą, būtina kiekviename kombaine turėti ne mažiau kaip du keturių kilogramų gesintuvus ir nedegaus audeklo, o traktoriuje – vieną 4 kg gesintuvą. Taip...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto