Prof. Egidijus Aleksandravičius: „Tikėkime savimi“

„Angelų sodai“ įkūrėjo Valdo Kančausko su specialiųjų poreikių mokiniais išskleista 314 kvadratinių metrų vėliava „Taikos ir laimės angelas Ukrainai“.

Dvejus metus vyksta karas Ukrainoje. Jo eiga šiuo metu krypsta ne į gerą pusę. Ukrainos klausimu pasaulis nevieningas. Vis dažniau girdime kalbų apie galimą Rusijos karą su NATO, pasirengimą jam.

});

Kokia Lietuvos situacija šiame kontekste? Ar dar gyvename iliuzijų pasaulyje, kad viskas kažkaip susitvarkys? Valdžia rengia pilietinio pasipriešinimo strategiją, bet ar šios nuostatos pasiekia visus Lietuvos gyventojus?

Ar galime šiuo sudėtingu laikotarpiu pasikliauti Europos Sąjungos bendrija, Jungtinėmis Amerikos Valstijomis? Ar pasaulis per dvejus Rusijos agresijos Ukrainoje metus suvokė jam skirtas pamokas?

Į šiuos klausimus bandoma atsakyti pokalbyje su istoriku prof. Egidijumi ALEKSANDRAVIČIUMI. Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto