Rajone išliko 4 laiškams skirtos pašto dėžutės

Autorės nuotr.

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, žmonės pradeda rašyti ir siųsti laiškus, sveikinimus savo artimiesiems. Kai kas tai vis dar daro tradiciniu būdu – kituose Lietuvos kampeliuose ar kitose šalyse gyvenančius draugus, gimines „aplanko“ ranka parašytais laiškais, atvirukais.

});

Į redakciją paskambinęs mažeikiškis klausė, kiek Mažeikių mieste yra Lietuvos pašto dėžučių laiškams išsiųsti, kur jas galima rasti.

Pertvarką skatina žmonės?

Iš Lietuvos pašto atstovų visuomenė nuolat girdi teiginius ir juos pagrindžiančią statistiką, kad tradicinių pašto paslaugų poreikis nuolat mažėja. Esą mažėja laikraščių ir žurnalų prenumeratorių, žmonės vis rečiau siunčia popierinius laiškus, atvirukus. Dėl to Lietuvos paštas pradėjo pertvarkyti laiškininkų tinklą.

Vis tik prieš žiemos šventes iš pašto atstovų pasigirsta ir raginimai visuomenei: suskubti pasirūpinti sveikinimais, laiškais, šventinėmis dovanomis, kurios bus siunčiamos paštu, nes šventiniu laikotarpiu paštuose gerokai padidėja darbo krūvis.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto