Rinkimuose – politikos senbuviai ir naujokai

VRK duomenimis, mūsų rajono savivaldybėje yra 43,8 tūkst. rinkėjų, kurie balsuos 33 rinkimų apylinkėse. Astos ŠILAITYTĖS nuotr.

Šiemet rinkimuose į Mažeikių rajono savivaldybės tarybą dalyvaus 7 partijos. Mero posto sieks 8 kandidatai, vienas jų savo kandidatūrą iškėlė pats.
Savivaldybės gyventojai rinks atstovus 28 mandatams, įskaitant mero postą. Bendras kandidatų skaičius šiuose rinkimuose – 254.
Pateikiame šiek tiek informacijos apie kandidatus į mero postą bei rajono tarybos rinkimuose dalyvaujančių partijų sąrašų pirmuosius penketukus.

});

Šiek tiek bendros statistikos

Kandidatų į merus amžiaus vidurkis – 50 metų.
Jauniausi – 40-mečiai Dovydas Punia ir Tomas Stončius, vyriausias – Kęstutis Bartkevičius, kuriam prieš pat rinkimus sueis 62-eji. Pusės kandidatų į merus amžius varijuoja tarp 50 ir 55 metų.
Iš aštuonių kandidatų šeši yra gimę mūsų savivaldybėje, tik Nerijus Baužys – Telšiuose ir Eimantas Salatka – Marijampolės rajone.

Šeši kandidatai nurodė...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto