Rungtynės su Utenos klubu – permainingos ir pergalingos

Mažeikiškių komandą į priekį vedė aukštaūgis Giedrius Staniulis (Nr. 22), kuris į varžovų krepšį įmetė 22 taškus. Luko ŠEPUČIO nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniaujanti „M Basket DELAMODE“ ekipa namų rungtynėse nugalėjo Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ krepšininkus.

});

Telšiuose vyko permaininga kova. Tris kėlinius apčiuopiamos persvaros neturėjo nė vienas klubas, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Po pirmo kėlinio 25:22 pirmavo Utenos klubas, po antro – mažeikiškiai (40:38), per trečią vienu tašku daugiau įmetė svečiai – 54:53, ketvirtame kėlinyje mažeikiškiai įgijo 8 taškų persvarą, bet varžovai vėl sugebėjo pavojingai priartėti.

Ir vis tik „M Basket DELAMODE“ žaidėjai kelių taškų persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos, tad paskutinėmis rungtynių akimirkomis Utenos klube rungtyniaujančio viekšniškio Šarūno Beniušio metimas tik sumažino skirtumą – mažeikiškiai rungtynes laimėjo 86:88.

Mūsų komandai 22 taškus pelnė Giedrius Staniulis, 12 – Chauncey Collinsas,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.